Güneşi Beklerken

Güneşi Beklerken

IMDB PUANI 7.8

Cihan, Demet ve Jale Bursa'nın Gölyazı kasabasında yaşayan üç iyi arkadaştır. Demet ve Jale, yıldız basketbolcu Cihan'a aşık olmuştur ancak Demet daha erken davranıp Cihan'la birlikte olur. Bu birliktelikten hamile kalan Demet, Cihan'a hamile olduğunu söylemesi için Jale'yi gönderir. Ancak Jale, yıllarca Cihan'a bunu anlatmaz. Aradan yıllar geçmiş, Cihan'ın bebeğiyle onu terkettiğini düşünen Demet Zeynep'i doğurmuş babası hakkında Zeynep'e bir deniz kazası geçirdiği ve kaybolduğu yalanını söylemiştir.

Demet ve Zeynep, Gölyazı'nda mutlu bir hayat sürmektedir. Demet'in işlettiği moda atölyesinin iflasından sonra en yakın arkadaşı Jale, Demet'e İstanbul'da iş, Zeynep'e de hızlı bir koşucu olduğu için müdiresi olduğu Sayer Koleji'nde eğitim imkanı sağlar.Zeynep, okulun sahibinin oğlu olan Kerem Sayer'in okulda kurduğu düzene baş kaldırarak ilk günden Kerem Zeynep arasında büyük bir savaş çıkar.Kerem Melis'in yardımıyla klostrofobisi olan Zeynep'i lunaparka kapattığında çıkan yangından Kerem'in çocukluk arkadaşı Barış kurtarır.Hesap sormaya giden Zeynep, Keremin arabasıyla abisinin öldüğü yerde kaza yapmasıyla ikili geceyi ormanda tek başına geçirirler.Zeynep'in güvenini kazanan Kerem intikam için kayıp babasını bulduğuna inandırsa da Zeynep'in karşı oyunuyla denizde boğularak öldüğüne Kerem ve Melis'i inandırır.Nefret ettikleri Zeynep'in öldüğünü sanmalarıyla Melis kardeşini kabullenmeyi ,Kerem ise aşık olduğunu anlarlar.Zeynep bu sebepten dolayı Kerem'den nefret edip Barış'tan hoşlanır.

Barış'ın Melis'e, Melis'in Kerem'e , Aksel,Begüm'ün Melis ve Barış'a aşık olmasıyla olaylar karışır ve herkesten saklanan Güneş, Sayerlerin karanlık geçmişini ,tüm gerçekleri Barış ve Kerem'den saklamaktadır. Zeynep'in, kayıp babasını araması Melis ile Zeynep'in hayatlarını büyük uçurumlara savurur. Bu sır Demet'i ve Kerem'i iki kardeşden birini kaybetmek ve yaşatmak arasında seçim yapmak zorunda bırakır.Kanser olan Jale'nin anne-kızı İstanbul'a çağırmasının asıl amacının Demet-Cihan-Zeynep'i bir araya getirmek olduğu anlayan Kerem ve Melis'le işler karışır.Ve sonra Zeynep babasını öğrenir.Kerem Zeynep'e aşkını itiraf eder.Zeynep de Kerem'e aşık olduğunu söyler.Birlikte olurlar.Final bölümünde evlenmiş olurlar ve bir tane çocukları olur.

Güneşi Beklerken
Güneşi Beklerken
Güneşi Beklerken
Güneşi Beklerken
Güneşi Beklerken
Güneşi Beklerken
Güneşi Beklerken
Güneşi Beklerken
Güneşi Beklerken
Güneşi Beklerken
Güneşi Beklerken
Güneşi Beklerken
Üyeler tarafından henüz tartışma başlığı açılmamış.
Yeni Tartışma Konusu Aç